Vabaerakonna noorteühendus Vabad Noored kutsuvad Kesknoorte juhatust tõsiselt kaaluma tagasiastumist pärast varjatud taotluste ilmsiks tulekut!

„Teised lubavad – Meie Teeme!“ – selline reklaamlause kõlab küllaltki kurjakuulutavalt, kui mõelda eilsele Kesknoorte ladvikust välja imbunud vestlusele. Nähes, et nad ise ka reklaamivad Keskerakonna uut sloganit sügisesteks KOV-valimisteks, siis tuleks eranditult korrale kutsuda kõik need „noored“, kes selliseid ähvardusi suvaliselt välja loobivad.

Üpris õõvastav oli lugeda sellist kirjutist konkureerivalt poliitnoorte organisatsioonilt ja eriti veel peaministri isiklikult nõunikult. Paratamatult tekib küsimus, et milliseid võimuahneid plaane sealsetes tagatubades veel punutakse või kas on see kõik üldse ainult jäämäe tipp?

On äärmiselt nukker tõdeda, et sellised avaldused leiavad aset peaministripartei erakonnas. Leiame, et taolise käitumise eest tuleks kindlasti võtta vastutus ning kriitilise pilguga üle vaadata kogu noortekogu tuumik eesotsas nende esimehega, kes ühtlasi kannab ka peaministri nõuniku ametinimetust, sõnas Eesti Vabaerakonna noorteühenduse Vabad Noored juhatuse esimees Silver Liiv.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga